מעבדת QuickFix - תיקון Mac Pro 

מק פרו – Mac Pro

תיקון מק פרו 

המק פרו מגיע במארז בצורת פח שחור קטן עם מאווררים בחלקו העליון. אפל יצרו מחשב קטן מאד מאד ועדיין המחשב לא מתחמם כלל. כל דבר במק פרו מלווה בחשיבה על פרקטיות עצמה וכל הכלים שמעצבים גראפיים עורכי וידאו וסאונד צריכים. 

זהו מחשב יקר להפליא וכנראה הכי טוב וחזק שקיים בשוק, מביני עיניין פדנטים בוחרים במק פרו בזכות יכולות עבודה מהירות באיכות הגבוה ביותר. המק פרו מגיע עם כונן פלאש מהיר בכמה רמות מכל כונן פלאש אחר ובנוסף משודרג בזיכרון RAM בתדרים גבוהים. 

בזכות השקט של המחשב הוא מאד מאד מתאימים ספיציפית לעורכי סאונד. בדגם החדש של המק פרו יש חיבורי Thunderbolt איכותיים, חשוב לדעת שדגמי 2012 ניתן לחבר כמה דיסקים קשיחים, אך בדגם החדש אפשר לחבר רק דיסק 1. ובדגמים עד 2012 אין חיבורי Thunderbolt וגם אין אופציה להרחבת החיבורים.

מהירות ותקינות הדיסק הקשיח במק פרו הם לא נורמליים ביחס לכל מחשב pc או mac מהירות הפלאש של המק פרו נעה בין 300-500 mb לשנייה.  שורה תחתונה זיכרון ה Flash ssd וזיכרון ה RAM של המק פרו מהירים פי כמה מכל מחשב מק או פיסי אחר. 

חשוב לדעת שמלבד שאין חיבורי Thunderbolt  בדגמי 2012 , הם חזקים יותר מבחינת מעבד גרפי מהגרסאות החדשות שיצאו למק פרו.

המק פרו הוא מחשב מאד מיוחד מבחינת איך שהוא בנוי , הוא שונה מכל מחשב אחר של מק או של פיסי. לכן במידה והמק פרו שלך זקוק למעבדה ולטכנאי, תבדקו כי טכנאי מקינטוש מקצועי ובעל הוא זה שפותח לכם את המק . טכנאי מקינטוש מיומן ומומחה יידע לזהות בעיות במק פרו ולפתור אותן.

 

למעבדת iService ניסיון רב עם תיקון מקינטוש. בפרט, עם דגמי מק פרו. בידינו הידע והכלים לפתור כל בעיה בדגמי המק פרו.