מעבדת QuickFix - תיקון מק מיני 

 

בדף זה אפרט לכם את היתרונות של מק מיני בכל הקשור לביצועים ומסוגלות להפעיל תוכנות עריכה וגרפיקה, וכן תוכנות לעריכת סאונד ווידאו. אפל ידועה כמייצרת מחשבים חזקים ואמינים. 

המק הינו מחשב חזק ומושלם לכל גרפיקאי מעצב או עורך. אך לעיתים ואתם צודקים מחשבי אפל יכולים לטפס לסכומים יקרים מאד ולפעמים אתה לא צריך את האקסטרא ביצועים שנותן לך למשל ה- ,iMac, או ה- macbook pro. לכן אפל הוציאו את המק מיני, הוא ההמצאה של אפל למחשב נייח ביתי, אין לו מסך משלו, אבל יש לו כל החומרה והתוכנה כמו כל מחשב אחר. האמנם גם ה- iMac הוא מחשב נייח, אך הוא בעיקר מבוקש בתחום העריכה והעיצוב.. למרות שאנשים רבים בוחרים לרכוש את ה- iMac גם שלא לצורכי הביצועים שלו בכל הקשור לתוכנות גרפיקה ועריכה. 


אך, אם לא בא לך להוציא מלא כסף למחשב שמשמש אותך לשימוש ביתיים אז המק מיני הוא הפיתרון שלך למחשב נייח, עם ספק כח אמין ואיכותי.
רכיבי המק מיני בנויים כמו כל שאר מוצרי אפל מרכיבי חומרה כל כך איכותיים שממשיכים לעבוד גם אחרי 7-8 שנים. המק מיני הינו מחשב קטן מימדים (20*20 ס"מ) עם נתונים טכניים די דומים לאלו של ה-iMac  רק ללא מסך מובנה וללא רכיב כרטיס מסך. אני אסביר… באיימק יש כ.מסך GeForce GT 640M NVIDIA לאומת Intel HD Graphics 4000 במיני שנחשב לחלש יותר. אך קבלו את זה, למק מיני יש מעבד חזק יותר מה- iMac בדגם i7, לעומת דגם i5. ומניסיון זהו מחשב שלא נוטה להתחמם. 

למק מיני אין כונן DVD אך נכון לשנת 2014 כמעט ואין צורך בכונן כזה. אם יש דרישה, תמיד ניתן לרכוש כונן חיצוני בחיבור USB שעולה 120 ש"ח.
המק מיני מהווה פתרון מושלם לאלו המעוניינים לעבוד על מק אך לא מוכנים לשלם את הסכום הגבוה הנדרש, המחשב מציע אמנם נראה קטן ובסיסי בלבד ואינו מיועד להרצת תוכנות כבדות ומתוחכמות, אך בעל חומרה מספקת למרבית הפעולות הנעשות היום על מחשב אישי כמו גלישה באינטרנט, עריכת מסמכים והפעלת תוכנות סטנדרטיות. גם אלו המעוניינים לרכוש את מחשב המקינטוש שלהם לראשונה ולהתרגל לממשק ולמערכת ההפעלה יכולים למצוא פתרון במחשב המק מיני. על אף גודלו הקטן, מאפשר סנכרון של עכבר ומקלדת אלחוטיים וחיבור באמצעות כרטיס רשת אלחוטי. 

לאלו מכן שירצו להפוך אותו לתחנת עבודה לכל דבר אנו ממליצים על שדרוג דיסק קשיח לכונן SSD מהיר והרחבת הזכרונות ל16 גיגה ומחשב בעל מעבד i7 יוכל לתת מענה לכל מעצב עורך מוזיקה במק מיני יש מקום לשני דסקים קשיחים כך שאין צורך בהוצאה יקרה של SSD בעל נפח גדול כי המחיר יקר, ניתן לשלב דיסק SSD עם מערכת הפעלה ותוכנות לעבודה ודיסק קשיח גדול עד 2 טרה לאחסון חומרים. מניסיוני המקצועי, מק מיני הוא המחשב שמגיע הכי פחות לתיקונים, למרות שמחשבי אפל ידועים בכך שהם נכנסים הכי פחות למעבדה, מק מיני ידוע כאמין עוד יותר. 

    Quickfix - מעבדת מקינטוש - תיקון מחשבי אפל כאן בשבילכם!

  • מעבדת תיקון מחשבי מקינטוש
  • שידרוג כונן SSD לכל סוגי מק מיני
  • שידרוג זיכרון למחשב נייד מק מיני
  • תיקון והחלפת סוללה למק מיני 
  • ​תמיכה שירות וייעוץ מק מיני
  • תיקון מחשבי מק 
  • תיקון / החלפת ספק כוח של מק מיני 
  • תיקון / החלפת דיסק קשיח למק מיני
  • תיקון / החלפת כרטיס רשת אלחוטי לכל סוגי מק מיני​