​מעבדת QuickFix - תיקון מק מוסמכת עם צוות  טכנאי מחשבי Mac מהמומחים בישראל

שירות ותמיכה מלאה במוצרי מקינטוש

אפל לקחה מחשב שולחני חזק מאוד והכניסה לקופסה קטנה וחכמה המספקת כל שתדרשו מבחינת עיצוב גראפי, עריכת וידאו, מוזיקה.. אך, מחשבים יקרים ואמינים אלו סופגים תקלות שלא ניתן לצפות – שברים, נפילות, נוזלים, בלאי שנוצר משימוש לא נכון ותחזוקה לא מספקת. כל אלה עלול להביא לחפש טכנאי מק אשר יזהה את התקלה במהירות ויתן מענה מהיר מבחינת שירות, זמינות של חלפים ומעבדה מתקדמת אשר מתקנת כרטיסי מסך. 

תיקון מחשבי מקינטוש אינו תחום שמתאים לכל טכנאי מחשבים מדובר במחשבים עם קדמת טכנולוגיה שמרבית המשתמשים במק לא מנצלים אותה בצורה מקסימלית במעבדה של Quickfix בודקים כל מחשב בדיקה כללית באמצעות ASD זוהי מערכת דיאגנוסטיקה מבית אפל שלא כל טכנאי מחזיק או משתמש בה חשבו לציין שמערכת זו מביאה את הטכנאי למקור התקלה ואינו צריך לנחש ממה נובעת תקלת המחשב היום בארץ לצערינו אין חברה מוסמכת אפל לתיקוני מק! ולכן לקוחות אפל בארץ נאלצים לסבול… לכן אנו Quickfix מציעים לכם שירות במסלול מהיר ברוב המקרים תוך מס’ שעות !!! כי אנו מבינים שהמק היום הינו חלק בלתי נפרד מהמשתמש בו יש ברשותינו חנות לחלקי אפל ולכן יש לנו מלאי מידי לכל תקלה כגיון : מקלדות לכל סוגי מקבוק פרו מגני מסך למקבוק פרו למינהם מאווררים, ספקי כח ועוד

מערכת ההפעלה של מחשבי מק – OS X הנה מערכת ההפעלה הכי מתקדמת טכנולוגית שניתן להשיג לשימוש ביתי, עם מחשב מקבוק פרו בסיסי ניתן להגיע לתוצאות איכותיות בתחום עריכת הסאונד, גראפיקה, וידאו, אנימציה ועוד.. טכנאי מקינטוש מקצועי מתמחה בטכנולוגיה של אפל, הוא מכיר את החידושים, הרגישויות ואת השפה של מערכת ההפעלה של מק, לכן גם כאשר רוצים רק לבצע שידרוג למערכת ההפעלה במחשב מק, יש צורך בידע לגבי תאימות החומרה והדגם של המק לבין מערכת ההפעלה שאליה רוצים להתקדם. מערכות הפעלה חדישות לא יעבדו חלק במחשבי מקבוק ישנים למשל.. לכן חשוב מאד כדי לא לגרום נזק למחשב לבצע כל תיקון מק או שידרוג מחשב מק אצל טכנאי מקינטוש מוסמך אשר ברשותו גב של מעבדת מקינטוש מקוצעית ומאובזרת במכשור מתאים ומלאי חלקי חילוף.אנו מעבדת מק המתמחה בטכנולוגיית מקינטוש של בית Apple /בכל הקשור לתקלות תוכנה טכנאי מקינטוש יצליח להתמודד איתן בקלות ותמיד עדיף לקבל שירות אישי מאשר לשלוח את המק למעבדה. את תקלות החומרה (במיוחד תיקוני לוח אם) רק מעבדת מחשבים מסוגלת לתקן. אנחנו מספקים שירותי מעבדה וטכנאי אישי.

מתי יש להזמין טכנאי מק לבית או לעסק?

לפני שקופצים למים ומעוניינים להזמין טכנאי מק לבית או לבית העסק- יש להתייעץ עם טכנאי מק ולתאר בפניו את הדיאגנוסטיקות שהמחשב מאותת על מנת שיוכל לתת חוות דעת ראשונית- יש מקרים ברורים שהטכנאי ייקבע כי אין טעם לשלוח טכנאי לבית או לבית העסק מאחר והמחשב זקוק לסביבת עבודה של מעבדת מחשבים מקצועית. התייעצות עם טכנאי מקינטוש לפני תיקון מקינטוש עם אחד מהמומחים של Quickfix חוסך בעלויות על קריאת שירות של טכנאי לעסק או לבית וכן חוסך בזמן שניתן כבר להתקדם בתיקון המחשב. 

עלות שעת עבודה של טכנאי בבית העסק הינה 450 ש"ח עלות שעת שירות במעבדת Quickfix בתל אביב תעלה 350 ש"ח.

בדיקה בלבד המתבצעת במעבדה- עלותה 250 ש"ח כולל מע"מ כאשר עלות בדיקה זו מתקזזת עם ההצעת מחיר לאחר שטכנאי מק בדק את המחשב.

אתם חווים תקלה במחשב מק, ביצועי עבודה נמוכים, רוצים לרענן את המחשב, לשדרג זיכרון או להתייעץ לגבי כל עיניין אחר - ניתן להתקשר למעבדת Quickfix ונשמח לעמוד לשירותכם 🙂