מעבדת QuickFix - תיקון מקבוק Air 

מקבוק אייר - MacBook

 

על המק בוק אייר אפשר לספר הרבה, אך אין למה! אפל לא מתפשרת על פחות מהצלחה בכל הקשור לאיכות המוצרים שלה וזה נכון בעיקר לגבי ה- MacBook Air המתואר ע"י אפל כמחשב הנישא הדק ביותר בעולם.העיצוב הבסיסי של ה – MacBook Air לא השתנה במשך כמה שנים ועדיין לא ניתן לראות באף מחשב שחברות רבות ניסו לחקות, כיריב לאולטרא בוק שהוציאה אפל לראשונה ב 2008, ללא כונן אופטי מובנה. ה- MacBook Air ממשיך להיות אחד המחשבים הניידים הדקים, הקלים והטובים ביותר, המקבוק הדגם הראשון שיצא עם אפשרות ל ssd.

 

שירותי תיקון למק בוק אייר

 

חשוב לדעת! ב- MacBook Air, כל דגמי מקבוק אייר למינהם מורכבים מסוללה ענקית מסך מקלדת ו Track Pad כרטיס wifi ולוח אם שעליו יש את כל המחשב והמשמעות שרק מעבדה עם הציוד המתאים תוכל לתת מענה במקרה של תקלה. הרכיב היחיד שניתן לשדרג במחשב זה הוא דיסק קשיח בדגמים ישנים וכונן SSD בחדשים! 

בדגם המק בוק אייר לא ניתן לשדרג או להוסיף זיכרון מהסיבה שהזיכרון מולחם על הלוח אם ולא ניתן לשלוף אותו להחליף, לכן כאשר קונים מק בוק אייר כדאי כבר במעמד הקנייה לקנות זיכרון גדול יותר, מומלץ על לפחות 4G וכדי ממש להנות ממנו  8G.

הרכיב היחיד שניתן לשדרג במק בוק אייר הוא דיסק קשיח בדגמים ישנים וכונן SSD בדגמים בחדשים! 

המק בוק אייר הינו מחשב נייד ייחודי ולכן גם החלפת חומרה במחשב הינה מורכבת, להלן תיקונים נפוצים במקבוק אייר:

החלפת צירים במסך למק בוק אייר – זהו תיקון הדורש פירוק מלא של המסך ושל המסגרת שסביב למסך, ולכן חשוב לבצע עבודה מוקפדת כדי לא לפגוע בחלקים עדינים אלה, 
רב המקרים של החלפת צירים שמגיעים אלינו למעבדה מגיעים עם תקלות נוספות מאחר והגורם העיקרי להחלפת הצירים זה או כי המקבוק אייר ספג פגיעה או נפילה וכתוצאה מכך עלול להפגם הדיסק הקשיח או הלוח אם ואז כמובן יש צורך לתקן גם את החלקים האלה.

 

תיקון כרטיס מסך במק בוק אייר –

 

במעבדת איי סרוויס אנו מבצעים תיקוני כרטיס מסך עם טכנולוגיה מתקדמת היחידה בארץ, שמתקנת כרטיסי מסך ברמת הרכיב ולנו הצלחה של 98%. לגן לפני שאתה מחליטים רכיב יקר כמו כרטיס מסך, ודאו כי נעשה ניסיון לפני כן לתקן אותו.

 

תיקון לוח אם במק בוק אייר – 

 

אם וכאשר לא ניתן לתקן את הלוח אם ואין מנוס אלא מלהחליפו יש צורך בידע וניסיון כדי לבצע את הפירוק וההרכבה של הלוח החדש. 

הדיסק הקשיח אינו רגיל, אלא הוא ייחודי למקבוק אייר, ולכן יש צורך אך ורק בדיסק הקשיח או SSD המיוחד למקבוק אייר.

iService – מעבדת מקינטוש ברמת רכיב יודעת לטפל בכל תקלות חומרה ותוכנה בדגמי מקבוק אייר 

צוות המעבדה וטכנאי מקינטוש שלנו עומדים לרשותכם.

מסך של מק בוק אייר הינו ייחודי לשאר דגמי המקינטוש, הוא מורכב מיחידה אחת למחשב ולכן כאשר המסך נשבר אין מנוס, אלא מלהחליף את כל המסך קומפלט ולא רק חלק ממנו או רק את הזכוכית.  במידה ואתה זקוק להחלפת מסך במק בוק אייר  יש צורך בפירוק המסגרת מסביב למסך, זוהי עבודה מורכבת שמחייבת ידע רחב וניסיון קודם בפירוק והחלפת מסך של מק בוק פרו. איי סרוויס מחזיקה צוות מצומצם ומיומן שמתמחים במחשבים של מקינטוש מכל הסוגים ומבצעים החלפת מסך למחשב נייד MACBOOK AIR

תיקון מקלדת במק בוק אייר- ניתן בדגם זה להחליף את כל גוף המקלדת (קומפלט) או שניתן לתקן מקשים שיצאו מהמקום במידת האפשר לפי הנזק הקיים.. בדרך כלל כשמדובר בחדירת נוזלים, אז יש צורך להחליף את כל גוף המקלדת. אנו במעבדת איי סרוויס מחזיקים מקלדות לכל דגמי המק בוק אייר. (אם כי יש צורך לודא זאת טלפונית לפני הגעה למעבדה).

החלפת כניסות USB במקבוק אייר – לעיתים מגורמים שונים אחת מיציאות ה USB חוות קצרים, או שנתקע שם משהו, אז ניתן במעבדה להחליף את היציאה ובמידת האפשר נתקנה. לעיתים מדובר רק בתקלת מגעים ואז חיבור פשוט יתקן את התקלה.

החלפת שקע טעינה למקבוק אייר- במידה ושקע הטעינה במחשבי MACBOOK AIR  לא תקין נשבר או שמקצר או לא מטעין את המחשב יש לנו אפשרות במעבדה להחליףנקודתית את שקע הטעינה או במידת הנדרש קיימים אצלנו במלאי ספקי כח מקוריים (מטענים) למחשבי Mac Book  Air, מקלדות, SSD מיוחד לדגמי מקבוק אייר.

 • שדרוג מק בוק אייר- MacBook Air

 • החלפת מקלדת למק בוק אייר- MacBook Air

 • שידרוג כונן SSD לכל סוגי המקבוק אייר- MacBook Air

 • החלפת מסך (LED+LCD) לכל סוגי מק בוק אייר- MacBook Air

 • החלפת מגן מסך לכל סוגי מקבוק אייר- MacBook Air 

 • תיקון והחלפת סוללה/ בטרייה למק בוק אייר- MacBook Air

 • מטענים למקבוק אייר- MacBook Air

 • חלקי חילוף למק בוק אייר- MacBook Air

 • מטענים לכל סוגי מקבוק אייר- MacBook Air

 • תיקון מחשבי אפל (מקבוק פרו, מקפרו, איימק, מקבוק אייר, מק מיני)

 • תיקון / החלפת צירים למחשב נייד מקבוק אייר- MacBook Air

 • תיקון / החלפת מקלדת לכל סוגי מקבוק אייר- MacBook Air

 • תיקון / החלפת ספק כוח של מחשב נייד מקבוק אייר- MacBook Air

 • תיקון / החלפת דיסק קשיח לכל סוגי מקבוק אייר- MacBook Air

 • תיקון / החלפת כרטיס רשת אלחוטי לכל סוגי מקבוק אייר- MacBook Air

 • תיקון / החלפת ספק כח לכל סוגי מקבוק אייר- MacBook Air

 • תמיכה שירות מענה ויעול מק בוק אייר למוזיקאים, עורכי וידאו/סאונד, מעצבים גרפיים..