אמרו לכם וינטג' ? ? ?

לא אצלנו ב – Quickfix מתקנים ומשדרגים את כל סוגי המקינטוש שברשותכם!!!

שירות ותמיכה מלאה במוצרי מקינטוש

 

האמנם אפל לקחה מחשב שולחני חזק מאוד והכניסה אותו לתוך מחשב נייד קטן (מקבוק פרו) המספק כמעט כל שתדרשו עיצוב גראפי, עריכת וידאו, כתיבת מוזיקה ועוד אולם גם מחשבים יקרים ואמינים אלו סופגים תקלות לא מתוכננות : נוזלים, שברים, נפילות וכו גם בלאי שנוצר משימוש ותחזוקה לא נכונה של המחשב יכול להוביל אתכם לטכנאי מחשב מק הקרוב או הכי קרוב שאתם מכירים, אך חשוב לדעת שתיקון מחשב אפל מחייב בקיאות, ידע ועדינות לכן  תיקון מקינטוש דורש טכנאי מקינטוש שמבין עניין.

 

להיות טכנאי מקינטוש אינו תחום שמתאים לכל טכנאי מחשבים מדובר במחשבים עם קדמת טכנולוגיה שמרבית המשתמשים במק לא מנצלים אותה בצורה מקסימלית, במעבדה של Quickfix טכנאי מק מעבירים כל מחשב בדיקה כללית באמצעות ASD זוהי מערכת דיאגנוסטיקה מבית אפל שלא כל טכנאי מחזיק או משתמש בה. חשוב לדעת שמערכת זו מביאה את הטכנאי למקור התקלה ואינו צריך לנחש ממה נובעת תקלת המחשב היום בארץ לצערינו אין חברה מוסמכת אפל לתיקוני מק! ולכן לקוחות אפל בארץ נאלצים לסבול… אנו ב i.Service הבנו את הבעיה הזו כבר לפני יותר מעשור ולכן בנינו צוות מצומצם של אנשים שלמדו ולומדים כל דגם של מחשב מקינטוש ש Apple מוציאים. עם מיומנות רבה וידע אינסופי חברת Quickfix סרוויס אשר ברשותנו מעבדה מאובזרת בחלקי חילוף וציוד מתקדם לתיקון מחשב אפל. 

אנו מציעים לכם שירות במסלול מהיר ברוב המקרים תוך מס’ שעות !!! כי אנו מבינים שהמק היום הינו חלק בלתי נפרד מהפעילות הרגילה של המשתמש. יש ברשותינו חנות לחלקי אפל ולכן יש לנו מלאי מידי לכל תקלה כגון : מקלדות לכל סוגי מקבוק פרו מגני מסך למקבוק פרו למינהם מאווררים, ספקי כח, מסכים, TrackPad ועוד…

תיקון מחשבי אפל / מקינטוש וכל הקשור לתקלות תוכנה, טכנאי מק יצליח להתמודד איתן בקלות ותמיד עדיף לקבל שירות אישי מאשר לשלוח את המק למעבדה שאתם לא מכירים.

את תקלות החומרה (במיוחד תיקוני לוח אם) רק מעבדת מחשבים עם ציוד מקצועי מסוגלת לתקן.

אנחנו בi.Service מספקים שירותי מעבדה וטכנאי על פי קריאה ברמה אישית לכל סוגי התיקונים גם ברמת הרכיב למחשבי אפל.

Quickfix - מעבדת מקינטוש נותנת שירותי טכנאי של תיקון מחשבי אפל.

תיקון מחשבי אפל- מקינטוש ברמת הרכיב ושירותים נלווים לפי דרישת הלקוח. 

אנו דוגלים בגישה המאפשרת צמיחה וניהול יעיל, מהיר ואיכותי למען הענקת שירות מקיף שכל הזמן מתחדש ומתעדכן עם צמיחה ופיתוח של עולם המחשבים ובפרט עולם מחשבי אפל- מקינטוש.  אנו מבינים כי בעולם של היום ידע וניסיון בכל הקשור הטכנולוגיה משתנה, נכנסים שחקנים חדשים לשוק, תוכנות חדשות, פעולות ופקודות חדשות, כל שינוי כזה מצריך שידרוג והתפתחות, אנו באיי סרוייס לומדים את החידושים הללו ומשתדרגים כל הזמן.

 

צוות טכנאי מקינטוש של Quickfix עומד לרשותכם גם בנושאים הבאים:

 

  • ניווט אונליין לפיתרון בעיות

  • גיבוי ושחזור נתונים

  • סטטוס קריאת שירות 

  • תיקוני מק ברמת הרכיב

  • תיקון כרטיסי מסך

  • מעבדת שירותים מקצועית לתיקון במחשבי מק

  • הקמה, תמיכה ותחזוקה של שרתי מקינטוש 

  • סיוע מיידי מרחוק בתחנות עבודה ושרתים

  • שידרוג ביצועי מחשב והרחבת זיכרון